כישוף

כישוף הוא נושא שנוי במחלוקת בימים המודרניים והרציונליים שלנו. בעבר היה כישוף חלק טבעי מהעולם של בני אדם כפי שהם חוו אותו אך עם עליית העידן המודרני של היום הלך המעמד של הכישוף והתדרדר וכיום אנשים מסתירים בבושה את העובדה שהם עדיין מאמינים כי כישוף הוא חלק מהעולם סביבנו וכי כישוף הוא עדיין כלי שיכול לעבוד ולשמש בני אדם בכדי להשפיע על המציאות לפי רצונם (ולעיתים גם לא בדיוק לפי רצונם, כאשר כישוף משתבש).

עם זאת, מיליוני אנשים בימינו עדיין מאמינים בנושא של כישוף, ולא רק שאנשים מאמינים כי כישוף בהחלט קיים, אלא שישנם גם לא מעט דוגמאות וראיות לכך שהנושא של כישוף עדיין רלוונטי לנו בני האדם גם בעידן שבו המדע שולט בכל. בכל העת אנו שומעים על דוגמאות של כישופים שהצליחו ושל אנשים העוסקים בהצלחה בתחום של כישוף. ישנם סוגים רבים של כישופים, וישנה הבחנה חשובה ביותר בתחום של כישוף בין כישוף לבן וכישוף שחור. אנשים כיום מאמינים ואף לעיתים מוכיחים זאת בפועל כי ניתן לבצע דברים רבים בעזרת כישוף, החל מהחזרת אהבה ועד כישוף להצלחה, כישוף לכסף ועוד סוגים רבים אחרים של כישוף.

כישופים מתבצעים על ידי שימוש בטכניקות שונות, חלקן עתיקות ביותר וחלקן יותר מודרניות, המשתמשות בכוחות שונים על מנת לחולל שינוי במציאות לפי רצונו והכוונתו של האדם המבצע כישוף. בביצוע של כישוף ישנן סכנות לא מעטות, בעיקר אם האדם שרוצה לבצע כישופים אינו מיומן מספיק ואינו מבין מספיק מה הוא עושה כאשר הוא עושה כישוף. להלן תמצאו סדרה של כמה מאמרים המוקדשים כולם לתחום של כישוף ושל כישופים מסוגים שונים. המאמרים מובאים כאן בכדי לתת מושג ראשוני ומעט ידע בסיסי בתחום של כישוף, ובשום אופן הם לא המלצה או הדרכה כיצד לעסוק בכישוף. כאמור, כישוף יכול להיות עניין מסוכן אם מבצעים אותו בלי ידע ראוי ועל כן תמיד כדאי להעזר בפעולותיו או עצתו של איש מקצוע בתחום של כישוף לפני שמנסים לבצע כישוף לבד. כאמור, כישוף יכול להתבצע בצורות שונות ולשמש למטרות שונות ועל כן כדאי לדעת כיצד להתאים כישוף נכון למטרה שלכם ולבחור את הדרך הנכונה לבצע את הכישוף בצורה מוצלחת. יש להישמר במיוחד מכל מה שקשור בתחום של כישוף שחור שכן ההשלכות או תוצאות הלוואי של ביצוע כישוף כזה עלולות להיות קשות ובלתי הפיכות

נושאים נוספים:
כישוף אהבה
עוד על כישוף