איך בונים אתר בגוגל

אלפי אנשים בימינו בונים אתר בגוגל לגמרי בחינם וללא כל צורך בידע טכני מוקדם או הבנה בתכנות או בניית אתרים. בניית אתר בגוגל היא אפשרות פשוטה ונוחה יחסית בכדי לבנות אתר אתר אינטרנט בסיסי וכמעט כל אחד יכול לבנות אתר בגוגל עם יחסית מעט מאמץ שמוביל לתוצאות סבירות בהחלט. חשוב לציין כי האנשים אשר בונים אתר בגוגל עושים את זה לגמרי בחינם והם אינם אנשים שמבינים בתכנות או מחזיקים בכל ידע הכרחי קודם בנושא של בניית אתרים, וזוהי אחת הגדולות והאטרקציות העיקריות של שירות בניית האתרים של גוגל שהולך ותופס פופולאריות בימינו.

בניית אתר בגוגל יכולה להתבצע על ידי אחת משתי אופציות עיקריות. האפשרות הראשונה היא לבנות אתר בגוגל בלוגר שמיועד ליצירת בלוגים ואילו באפשרות השנייה בונים אתר בגוגל סייטס שהוא אתר נייח וקבוע שמציג תוכן שבעיקרון הוא בלתי משתנה אלא אם כן רוצים לשנות אותו. שתי האפשרויות של בניית אתרים בגוגל משמשות שני צרכים שונים אך את שניהם יכולים אלו אשר בונים אתר בגוגל להתאים לצרכים שלהם.

האפשרויות של ממשק בניית האתרים של גוגל הן מגוונות יחסית וניתן לבחור מתוך מגוון של עיצובי אתרים ואפשרויות ניווט באתר. כאשר בונים אתר בגוגל ניתן להעלות אליו כמובן תכנים של טקסט אך גם מדיות שונות כמו תמונות וסרטים וכן להכניס אפליקציות שונות כמו קישורים לפייסקבוק וטוויטר, מנויים לאתר, מעקב אוטומטי אחריו, פרסומות, מסחר אלקטורני ועוד שלל מאפיינים שאותם יכולים להוסיף אלו שבונים אתר בגוגל לאתר שלהם.

השימוש בממשק של בניית האתרים של גוגל הוא פשוט יחסית ומצריך רק לימוד קצר של בעיקר ניסוי וטעייה בכדי לבנות אתר בגוגל שיתאים לצרכים והרצונות שלנו. בניית אתרים בגוגל היא ללא ספק אופציה טובה בעבור מי שרוצה אתר אינטרנט בסיסי לשימוש אישי או לעסק קטן, אך ראוי לציין כי גורמים רציניים יותר כמו עסקים גדולים או בלוגרים עם שאיפות גדולות אינם בונים אתר בגוגל אלא הולכים על האופציות המורכבות יותר בניית אתרים המצריכות ידע בתכנות או לחילופין השקעת משאבים כספיים בבניית אתר האינטרנט שלהם. 


ראה גם" איך לבנות אתר אינטרנט